25 Mart 2019 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #235 : RİMMEL LONDON MAGNİFEYES NO : 003 QUEEN OF THE BRONZED AGE


Merhaba arkadaşlar;

 

 

Bugün size Rımmel London markasından güzel bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün Magnif’Eyes Eyeshow/Kajal çift tarafılı göz ürünü. Bir tarafı far bir tarafı kalem olarak tasarlanmış olan ürünün bendeki çeşidi 003 numaralı Queens Of The Bronzed Age isimli olanı. Ben Watsons mağazasından almıştım fiyatı normalde 14-15 TL ama indirimlerde 8-9 TL ye iniyor bence performansına göre oldukça iyi bir fiyat.
 

Şimdi üründen bahsedeyim; iki taraflı ürünümüzün bir tarafı dar bir tarafı kalem tarzda far bölümü 0,7 gr diğer kısım ise 0,9 gr bence gayet iyi bir miktar. Yapısı yumuşak ve uygulaması da oldukça kolay. Çok hızlı sabitleniyor kullanırken dikkat edin oyalanmayın. Bendeki çeşidi şampanya ve kahve tonlarında ve tek katta b,le hemen rengini gayet opak şekilde veriyor. Bende çizgilere dolma yapmadı herhangi bir ağırlıkta oluşturmadı sedefli yapısını da oldukça sevdim. Kalıcılığı gayet iyisabah sürdüm akşama kadar beni idare etti bir sıkıntı yaşamadım.
 

Bu arada şampanya olan tarafını göz pınarı aydınlatmada da denedim gayet güzel oldu. İki tarafını birlikte de kullandığım gibi makyajlarımda ayrı ayrı da kullanıyorum. Kahve bronz olan tarafı kirpik diplerinde çok hoş duruyor. Gayet memnun kaldığım bir ürün sanırım başka renkleri varsa onlara da bakıcam tavsiye ederim size de.

 

 REEC.

 

 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder