8 Mart 2019 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #234 : FLORMAR PUFFY FAR NO : 07 BACKPACK TRAVELLER


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Flormar markasından bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün bir tekli far ve ben aslında tekli farları değil paletleri tercih ederim ama indirimde çok uyguna geldikleri için ve renkleri de çok canlı çok çekici olduğu için bu seriden birkaç far aldım. Serinin ismi Bohemian Dream ve farların adı da Puffy farlar.
Ambalaj tasarımını çok beğendiğim rengârenk çok çekici bulduğum bu serinin aynı zamanda allıkları da var.  İlk çıktığı zaman 24-25 TL gibi bir fiyatları vardı ve ben o zaman almamıştım açıkçası. Daha sonra internet sitesinde bir indirime denk geldim ve 5 TL ye aldım farları. Bende birkaç rengi daha var onları da ayrı ayrı yazıcam blogda.
Bugün bahsedeceğim renk 07 numaralı Backpack Traveller isimli olanı. Rengi çok harika bir zümrüt yeşili tonu. Ben görür görmez ilk bu rengi aldım ve aslında yeşil far çok kullanmam. Çok çarpıcı çok dikkat çekici geldi tonu bana deneyince pigmentasyonunun da çok iyi olduğunu gördüm. Yapısı krem yada köpük gibi diye tanımlayabilirim. Özellikle elle sürdüğünüzde elinize krem alıyor gibi oluyor. İsmine gerçekten de uyuyor puf puf bir yapısı var çünkü.
Kalıcılıklarından oldukça memnunum bütün gün göz kapağımda kaldı ve bir sorun yaşatmadı. Tozutma gibi bir sorunu yok çünkü dediğim gibi yapısı çok pofuduk. Simli değil ama gayet ışıltılı gece makyajlarında da güzel kullanılır. Benim için en kötü tarafı 12 gr gibi oldukça fazla bir miktarda olmaları umarım bozulmadan bitirebilirim çünkü kullanmasını çok sevdim.

 

REEC.

 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder