13 Şubat 2019 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #233 : FLORMAR DİPLİNER


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size bir süredir kullandığım bir üründen Flormar markasına ait bir dipliner dan bahsetmek istiyorum. Ben eyeliner konusunda hala bir uzman olmadığımdan arada böyle ürünler kullanmayı deniyorum. Daha pratik daha kolay olduklarını düşünüyorum.
Çok minik bir ürün aslında toplam 3,5 ml lik olan dipliner fiyatı da çok yüksek değil 15-20 TL gibi bir fiyata satılıyor. İndirimlerde daha da uyguna denk geldiğinden ben genelde denk gelince alıyorum. Açıldıktan sonra 6 ay ömrü var ben tabii bu sürede bitiremiyorum ama ucu deforme olmadıkça da kullandığımı söylemeliyim.
Eyeliner sürmek zor diyenler için çok daha kolay sürülen bir ürün olduğunu söyleyeyim ilk olarak. Ayrıca kalıcılığı da hiç fena değil. Gün içerisinde sürekli gözünüzle oynarsanız benim gibi tabiiki silinme yapıyor.  Sürdükten sonra hemen bir anda kurumuyor o nedenle dikkat edin bir iki saniye gözünüzü açmayın. Siyahlığı fena değil ama mat yapıda olmadığından öyle kömür karası bir sonuç vermiyor.
Keçe uçlu ve sert yapısı ile ben kullanmakta zorlanmadım ama uzun süredir kullanınca ucu biraz deforme oldu. Her gün kullanıp süresinde bitiren varsa bu sorunu yaşamaz diye düşünüyorum.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder