3 Şubat 2019 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #232 : ESSENCE SİVİLCE KURUTUCU


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Gratis mağazalarından aldığım Essence markasınandan bir cilt bakım ürününden bahsedeceğim. Essence nin çok fazla makyaj ürününü kullandım ama cilt bakımı için pek ürününü denememiştim. Hem denemek için hem de lazım olursa evde bulunsun diye bu sivilce kurutucu ürünün alıp denemek istedi. Fiyatı 9-10 TL civarında ama indirimde yarı fiyatına bile bulunuyor.


7 ml lik minik bir ürün ve cam şişede hazırlanmış. İçinde oje fırçası gibi bir fırçası var ve bununla uygulama yapıyor. Aslında dışardan baktığınızda ambalaj olarak rakı beyazı bir oje varmış gibi görünüyor. Uygulaması da oldukça pratik gece yatmadan sivilcelerin üzerine fırçayla sürüyorsunuz sabah kalkınca da yıkıyorsunuz. Hemen kuruyan ve uçan bir yapısı olduğundan oraya buraya sürülme durumu olmuyor. Üstelik gayet etkili çünkü ilk kullanımın ertesi sabahında bile etkisi görülüyor. Yani sonuç almak için bir şişe bitirmeniz lazım falan gibi bir durum yok.


Benim çok sivilceli bir cildim yok hem 1-2 sivilcem var diye çok dert eden biri değilim o nedenle sürekli her gün bu ürünün kullanmam. Ama özel bir makyaj yapacağım ya da bir yere gideceğim resim çektireceğim vs gibi zamanlarda da yüzümde kocaman bir sivilce olsun istemem. O nedenle böyle durumlarda sivilceden kolayca ve kısa sürede kurtulmak için çok ideal bir ürün.


Bende herhangi bir yan etki de yapmayan bu ürünün bence tek kötü tarafı var o da benim pek hoşlanmadığım kokusu. Oldukça alkollü bir kokusu var ama çok etkili bir ürün olduğunu düşünürsek sanırım buna katlanabilirim. Ürün Avusturya üretimi ve açıldıktan sonra da 12 ay kullanma süresi var. Ama baya uçucu bir yapısı olduğundan pek 12 ay kalacağını sanmıyorum.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder