14 Kasım 2018 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #229 : NYX POWDER PUFF RUJ NO :03 GROUP LOVE


Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir süredir denediğim güzel bir rujdan bahsetmek istiyorum. Rujumuz NYX markasının Powder Puff Lippie serisinden 03 numaralı olan Group Love isimli ruju. Son zamanlarda baya bir arkadaşımda da bu rujlardan gördüm gerçi daha çok nüde tonları tercih etmişler ama benim kullandığım güzel bir kırmızı rengi.


Öncelikle ambalajdan bahsedeyim rujlar içeriğindeki renkle hazırlanmış tüp formda bir tasarımdalar ve uç kısımlarında da yumuşak minik bir sünger var. Yapıları harika yumuşacık pofuduk pamuk helva gibiler. 12 ml lik ürünler gayet de bol fiyatları da 37 TL gibi ama indirimlerde alıp daha uyguna getirebilirsiniz tabiiki.


Dudaklarımı kurutmayan hatta nemlendiren bir yapısı var. Güzel renk veriyor dudakta hemen sonuç alıyorsunuz ama çok aşırı kalıcı değil. Ben klasik rujları daha çok sevdiğimden ilk önce süngerle sürülüyor olmasını pek sevmedim ama kullandıkça alıştım doğrusu. Bildiğim kadarıyla 8 çeşidi var ve açıldıktan sonra 18 ay kullanabiliyorsunuz. Kullanmaya başlamadan önce alt kısmından baya bir sıkıp süngerine ürün gelmesini sağlıyorsunuz zaten sünger boyanınca kullanılır hale geliyor. Ama çok kuvvetli sıkmayın çünkü en sonunda fazlaca gelebiliyor.


Yapısı pudralı ve mat bir bitiş veriyor ama dudağı kurutmuyor. Dudagınızda yumuşacık bir his veriyor ki ben bunu çok sevdim. Dediğim gibi kalıcılığı çok yüksek değil ilk sürdüğünüz gibi kalmıyor yani ama rengi yine de dudak üzerinde hissediliyor. Ben severek kullanıyorum mağazaya gittiğimde diğer renklerine de bir bakıcam mutlaka.

 

REEC.

 

 

6 yorum:

 1. Mat bitişli rujları sevmiyorum pek , o yüzdende kullanmıyorum . :) ama size yakıştığına eminim . Güzel günlerde kullanın ...

  YanıtlaSil
 2. ❤️❤️❤️Harika bir inceleme olmuş������

  YanıtlaSil
 3. rengi güzel gibi duruyor ancak mat görünümlü rujlarla hiç anlaşamıyorum :) güzel günlerde kullanın ...

  YanıtlaSil
 4. Powder Puff rujları ben de çok merak ettim; hatta hazır indirim varken alsam mı diye düşünmüyor da değilim ama evdeki ruj fazlalığından elim satın almaya gitmedi :) Güle güle kullan sendekini, rengini de görebilseydik keşke :) sevgiler!

  YanıtlaSil
 5. Ay asiri merak ettim ben😍😍

  YanıtlaSil