19 Ekim 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #226 : FİRST TİME KAŞ PALETİ


Merhaba arkadaşlar;

 

Saç rengimi değiştirdiğimden beri kaşlarıma daha fazla ilgi göstermem ve kaşlarıma göre açık kalan rengini dengelemem gerekiyor. Bu nedenle de yavaş yavaş kaş ürünlerine daha bir ilgi gösterir oldum. Arkadaş tavsiyeleriyle birkaç ürün alıp deniyorum bir de daha önceden elimde olan ama kullanmadığım kaş ürünlerini de denemeye başladım. Bugün size bahsedeceğim üründe böyle önceden beri elimde olan ama çekmecede duran denemeye sıra gelmemiş bir ürün. First time markasının kaş kiti ya da kaş paleti.

Paletimiz ince güzel ambalaj tasarımı olan kahverengi bir kargon kutu içerisinde geliyor. Kahveli altın tonlu ambalaj tasarımını çok sevdim üstünde de tabiiki ürüne uygun şekilde kaş resmi var. Paletin içinde ürünlerin yansıra çift taraflı bir de uygulama fırçası var. Fırçanın bir tarafı kaşları tarayıp düzeltmek için diğer tarafı da kaş farlarını uygulamak için hazırlanmış. Ben fırçasını kullanıyorum oldukça da memnunum özellikle tarama kısmı gayet güzel şekil veriyor.

Paletin içi beş adet küçük dikdörtgene ayrılmış durumda. Bu bölümlerin her birinde farklı ürün var. En baştaki bölüm wax yani balmumu diye tabir edilen ürün. Bununla kaşı sabitliyorsunuz ama açıkçası ben hala bunu kullanmayı beceremiyorum biraz da çekiniyorum sanırım. İkinci bölümde yumuşak yapılı bir aydınlatıcı var. Bununla kaş altınızı çok güzel bir şekilde aydınlatabiliyorsunuz. Fakat ben günlük makyajımda çok kullanmıyorum genelde daha süslü püslü makyajlarımda kullanıyorum. Geri kalan üç bölümü de açıktan koyuya doğru üç kahverengi tonunda kaş farkı bulunuyor. Farların yapısı oldukça yumuşak aşırı bir tozutması da yok. Kullanımları oldukça kolay renk tonları da hem tek kullanmaya hem de karıştırıp kullanmaya gayet uygun.

Ambalaj olarak ince tasarımı, içerisinde çift taraflı uygulama aparatının olması ve taş tasarımı için tüm ürünleri bir arada içermesi ile gayet pratik günlük çantanızda bile taşıyabileceğiniz bir ürün kaş paleti arayanlara bir denemesini öneririm.

 

REEC.

 

 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder