13 Ekim 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #224 : ESSENCE KAŞ FARI SETİ NO : 02 BLONDE STYLE


Merhaba arkadaşlar;


 

Bugün size bir süredir kullandığım bir kaş ürününden bahsetmek istiyorum. Kendimi bildim bileli kalın ve dolu kaşlarım vardır o nedenle makyaj yapmaya başladığımdan beri pek fazla kaş ürünü kullanma gereği duymamıştım açıkçası. Sadece kaşlarımı şekillendirmek için alırım ama renklendirmek ve doldurmak için pek bir şey kullanmam. Ama son zamanlarda kaşlarım baya seyrekleşti ve şekilsiz leşti. Bende önce şeffaf kaş maskaralarından kullandım şimdi de yavaş yavaş kaş farlarına ve kaş kalemlerine başlıyorum.

 İnternetten yaptığım araştırmalarda ve arkadaşlarıma sorduğumda en çok söylenen çeşitlerden başladım bunlardan biri de Essence markasının Kaş kiti oldu. Bu ürünün bildiğim kadarıyla iki renk çeşidi var biri 01 natural brunette style ve 02 natural blonde style bendeki 2 numaralı olanı ama bir dahakine 01 numarasını da alacam sanırım. Fiyatı oldukça uygun 8-10 TL gibi fiyatlarda oluyor genelde. Setin içinde 2 renk kaş farı, kaş şekillendirmek için 3 adet kaş şablonu ve bir de minik fırça çıkıyor. Ben şablonları hiç kullanmadım elimde başka markalarında var ama hiç birini kullanmayı beceremiyorum. Fırçası ilk etapta sert gelmişti ama zamanla güzel kullanmaya başladım.

 

Öncelikle ambalajını hemen söyleyeyim herkesten duymuşsunuzdur maalesef çok sağlıklı güzel bir ambalajı yok biraz basit ve çabuk kırılacak bir ambalajı var ama ben böyle de kullanabiliyorum. Ama makyaj çantanıza ya da el çantanıza atmamanızı öneririm çünkü çabuk açılma ve dağılma durumu olabilir düzgün yerleştirmek lazım. Farların biri açık biri koyu tonda ister tek tek isterseniz de ikisini karıştırarak kolayca uygulayabilirsiniz. Ben genelde koyu olanı tek kullanıyorum. Gün sonuna kadar gayet güzel kalıyor. Dağılma bulaşma gibi bir sorunla da karşılaşmadım. Temizlerken de gayet güzelce yayılmadan temizleniyor. 

Benim oldukça memnun kaldığım ve uygun fiyatlı olması nedeniyle de ayrıca sevdiğim bir ürün oldu. Kaş ürünleri konusunda tecrübeli değilseniz bile çok rahatlıkla alıp kullanmanızı önereceğim bir ürün.

 

 

 

REEC.

7 yorum:

 1. kaşlar insanın yüzünde en dikkat çeken ve ifadeyi değiştiren yer. o yüzden bence bu tarz ürünler çok önemli

  YanıtlaSil
 2. Bu ürünü bende çok seviyorum 😊

  YanıtlaSil
 3. Ben de şablonları hiç mi hiç kullanamıyorum. Ama wax+far+fırça içeren bu setler hali hazırda baya pratik ve kullnaışlı oluyor. Çok sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Ben bunu daha once cok gordum ama hic denemedim. Zaten kalem kullaniyorum hep. Ama bakicam buna da😍

  YanıtlaSil
 5. benimde sevdiğim bir ürün. paylaşım için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 6. Bende eskiden kullanmıştım. Sevdiğim bir ürün 😉

  YanıtlaSil