4 Ekim 2018 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #89 : BORNPRETTY NO : ASTRAL REALM

Merhaba arkadaşlar;
 


Bugün size Bornprettystore den aldığım bir ojeden bahsetmek istiyorum. Sitenin ürünlerini daha öncede denemiştim ama oje almamıştım genelde tırnak süsleme ürünleri almıştım. Bu sefer değişik bir seri görünce denemek istedim. Benim 2 adet ojesini aldığım seri 3D magnetic aorora serisiymiş. Adı da astral realm.Gerçekten de bir astral bir uzay görünümü yaratıyor tırnakta.
Öncelikle ben ambalajları sevdim. Küçük boy ojeleri daha çok sevdiğimi hep söylüyorum zaten. Benim için daha iyi oluyor çok oje olduğundan büyük şişeli ojeleri bitiremediğimden hep bozulup atmam gerekiyor. Ama küçük boylar hem yer kaplamaması hem de daha çabuk bitmesi nedeniyle özellikle birkaç oje ile dönmeyen çokça ojesi olanlar için ideal. Minik oval yassı formda siyah kapaklı şişesi şeffaf bir ambalajı var.


Fırçası normal fırça yapısı kendinden simli içinde minik simler olan bir oje. Oldukça kolay bir sürümü var yapısı oldukça akışkan. Kokusu biraz daha ağır olur simli ojelerin ama bunda öyle bir şey görmedim. Rengi çok güzel yanardönerli. İçinde morlar hafif pembeler yeşiller ve biraz da altın tonları var. Özellikle gece kıyafetleriyle falan harika oluyor.

Çıkarırken bütün simli ojelerde olduğu gibi biraz uğraşmak gerekiyor ama ben ojenin rengini o kadar sevdim ki bence buna değer.


 


REEC.

1 yorum: