27 Eylül 2018 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #222 : FLORMA LIP&CHEEK NO : 05 PLUMMY ROSE


Merhaba arkadaşlar;

 

 

Bugün size Flormar markasından hem dudaklara hem de yanaklara uygulanabilen bir üründen bahsetmek istiyorum. Normalde 10 TL gibi bir fiyata satılan bu ürünü indirimde görünce denemek için aldım ve oldukça da memnun kaldım diyebilirim. Sanırım seride 6 renk bulunuyor ve bendeki rengi 05 numaralı olan plummy rose isimli olanı.


 


Dediğim gibi ürün hem ruj hem de allık olarak kullanılmak üzere düşünülmüş bir ürün. Ambalajı minik kavanoz şeklinde yuvarlak, kapak kısmı içeriği ürünün renginde alt kısmı ise şeffaf plastikten tasarlanmış. Ambalaj tasarımını çok sevdim. Gerçi elle sürmek gereken ürünleri çok sağlıklı bulmuyorum ama tasarım olarak güzel.Renk verme kabiliyeti oldukça güzel bendeki çeşidi içinde çok az mürdümlük de bulunduran koyu pembe rengi. Tam bana uygun bir renk o nedenle çok memnunum. Hem allık hem de ruj olarak kullanıyorum. İçeriğinde Jojoba yağı varmış ve gerçekten de sürerken bu yağlı yumuşatıcı etkili durumunu hemen fark ediyorsunuz.


Sadece yanakta dağıtırken biraz zorlanıyorum ama az ürün alarak bu sorunu hallediyorum. Bendeki rengi sanırım en çok tercih edileni çünkü bu ürünü kimde görsem genelde bu renk oluyor. Kalıcılığı beklediğimden iyi çıktı sanırım görünüşü itibariyle ben daha çok dudak kremi gibi olur sanmıştım. Ama öyle değil baya renk veriyor ve uzun süre de kalıcılık sağlıyor.

 

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder