23 Eylül 2018 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #220 : GOLDEN ROSE MIRACLE PENCİL GÖZ KALEMİ


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size oldukça işlevli bir kalemden bahsetmek istiyorum. Golden Rose markası benim uzun yıllardır kullandığım ve çoğu ürününden memnun kaldığım bir markadır. Geçen indirimlerden birinde elimdeki bittiğinden ten rengi bir kalem almak istediğimde bu markanın da miracle pencil adında güzel bir kalemi olduğunu görüp hemen denemek için aldım.

Bu kalemi hem dudak hem göz kalemi olarak kullanabiliyorsunuz. Ben hatta bazen yüzümdeki ufacık kızarıklıkların üzerine renk eşitlemek için de kullanıyorum. Ama genel olarak daha çok dudak konturlemek ve göz içini aydınlatmak için kullanılıyor sanırım. Daha önceleri aydınlık görüntü sağlamak ve gözlerimin daha büyük görünmesini sağlamak için beyaz renk kalem kullanıyordum ama son zamanlarda hep ten rengi kullanıyorum böylesi çok daha doğal ve güzel oluyor.

Kalemin fiyatı zaten oldukça uygun ama indirimde daha da uyguna geliyor. Sürümü ve yumuşaklığı oldukça iyi. Göz içimde kesinlikle bir rahatsızlık yaratmadı. Dudak konturu içinde tam tenimin rengine uyduğundan hiç belli olmaksızın güzel bir sonuç verdi.
 
REEC.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder