21 Eylül 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #219 : ESSENCE DUDAK KALEMİ NO : 02 YOU'RE ONE İN A MELON


Merhaba arkadaşlar,

 

Bugün size sevdiğim uygun fiyatlı bir markaya ait güzel bir dudak kaleminden bahsedeceğim. Benim için rengi biraz açık kaçsa da yapısını ve sürümünü çok beğendiğim bir kalem. Essence markasını ne kadar sevdiğimi artık biliyorsunuz. Mümkün olduğunca bulup almaya çalışıyorum hemen hemen her seriden. Bu sefer denediğim de 02 numaralı you’re in a melon isimli dudak kalemi oldu.


Normal açılan kalemlerden ki ben böyle olmasını çok daha tercih ediyorum. Ambalajı çok şık ve sade. Bu serideki tüm kalemler dış kısmı da kalemin rengi ile aynı olacak şekilde tasarlanmış. Böyle olması da çok pratik çünkü masa üstünde ya da çekmecede hemen ayırıp alabiliyorsunuz.  


Yapısı çok ama çok yumuşak hemencik dağılıyor. Hem dudak kalemi olarak hem de bütün dudağa alt renk olarak kullandım çok da güzel sonuç verdi. Rengi çok soft bir şeker pembe diyebilirim. Bebek pembesinden biraz daha belirgin bir tonu var. Benim kendi dudak rengim gülkurusuna yakın olduğundan baba oldukça açık kaldığından maalesef kullanamıyorum ama başka renklerini mutlaka alıp deneyeceğim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder