7 Eylül 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #218 : ESSENCE GÖZ KALEMİ NO : 03 URBAN JUNGLE


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size çok sevdiğim markalardan birinden Essence markasından bir göz kaleminden bahsedeceğim. Bu markanın ürünlerini hem ambalajları hem uygun fiyatlı olması hem de kalitesi açısından ben çok seviyorum. Gerçi bulunduğum şehirde Essence markası çok yerde satılmıyor bulmak baya zor oluyor ama buldukça her koleksiyondan birkaç ürün almaya çalışıyorum.


Bu seferki ürünüm jel yapıda oldukça güzel aynı zamanda suya dayanıklı bir göz kalemi hatta yapısı dikkate alınarak direk kalem far olarak da nitelendirebilirim. Siyah renkteki kalem bölümü kalemin rengiyle uyumlu şekilde yapılmış kapakla bütünlenmiş. Bu şekilde olması çok hoşuma gitti çünkü ben göz kalemlerimi İkea dan aldığım dantel desenli mumlukların içinde tutuyorum. Kapakları renkli olunca istediğim kalemi hemen bulup almak mümkün oluyor.


Kalemin yapısı oldukça yumuşak ve gerçekten de suya dayanıklı. Rengini çok güzel veriyor ve dağıtması da gayet iyi çok kalıcı diyemem ama benim göz kapaklarım oldukça yağlıdır onu da dikkate alın. Rengine zaten bayıldım harika bir yeşil tonu sanırım ördekbaşı yeşili denen tonda ve özellikle gece makyajında bir harika duruyor.
 
REEC.

1 yorum: