30 Temmuz 2018 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #215 : ESSENCE 3D FAR NO : 08 IRRESİSTİBLE VANILLA LATTE


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Essence markasından ikili bir fardan bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim far 3D serisinden 08 numaralı İrresistible Vanilla Latte rengi. Dediğim gibi far yanardöner özellikli iki adet fardan oluşuyor. Farların birisi şampanya renginde diğeri ise beyaz ve her ikisi de ışıltılı pırıl pırıl yapıdalar. Normalde 10-13 TL arası gibi bir fiyata satılıyorlar ama ben indirimde 5 TL ye almıştım oldukça iyi bir fiyat bence.
İkili farın yapısı bana oldukça sert geldi genelde yumuşak yapıda olmalarına alışığım ama fırçayla sürmeye çalıştığımda baya başarısız oldum diyebilirim. Ama elle sürdüğünüzde çok daha başarılı sonuç veriyor. Renkleri bazla çok daha çanlı olan farların kalıcılığı hiç fena değil gün içinde tazeleme gereği duymadığımı söyleyebilirim.
Özellikle açık renk olanını çok güzel aydınlatıcı olarak kullanabiliyorum. Göz pınarlarımda ve dudak üstümde kullanmayı ben çok sevdim. Bir miktar tozutma yapıyor ama fiyatının uygunluğunu düşünürsek çok da önemsemedim açıkçası. Çok daha pahalı markalarda çok daha tozutan farlarım var.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder