28 Temmuz 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #214 : ESSENCE ALLIK NO : 20 BERRY ME UP


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size en sevdiğim uygun fiyatlı markalardan biri olan Essen markasına ait bir allıktan bahsetmek istiyorum. Yanakları kendinden kırmızı olan biri olduğumdan çok fazla allık kullanan biri değilim ama arada makyajlarda farklı renkler kullanmak gerekir diye beğendiğim renkleri alıp bulundurmayı seviyorum. Bu allıpımız Matt Touch serisinden 20 numaralı olan Berry Me Up isimli olanı.
Renginin resimde biraz koyu durduğuna bakmayın aslında oldukça hafif renk veren bir yapısı var yüzünüzde kesinlikle koyu durmuyor. Fiyat performans açısından bakarsak oldukça başarılı bir ürün. Genelde 8-10 TL arası bir fiyata satılıyor. Yuvarlak şeffaf kapaklı oldukça hoş minik bir ambalajı var. Çantada taşımaya günlük kullanmaya oldukça uygun.
Sürdüğünüzde soğuktan renk değiştirmiş yanaklarınız varmış gibi oluyor. Yapısı seriden de anlayacağınız üzere mat yapıda. Pigmentasyonu gayet iyi bende kesinlikle tozutma gibi bir sorun da yaratmadı. Yapısı oldukça yumuşak ve sürüşü de çok kolay. Duruşu gayet doğal ve sade oluyor. Sürerken yine de kat kat aşırı sürmemek lazım çok güzel renk veriyor çok sürerseniz de aşırı sonuç veriyor.  Kalıcılığı benim için yeterli geldi 2-3 saat gayet güzel dayanıyor.
İçerisinde hafiften turunculuk olan güzel bir pembe gülkurusu tonunda rengi benim için gayet ideal oldu. Yapısı ve duruşunu da çok güzel fiyatı da uygun olunca ben mutlaka başka çeşitlerini de alırım diye düşünüyorum.

 

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder