26 Temmuz 2018 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #213 : CETTUA YAĞ EMİCİ MENDİLİ


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Gratis mağazalarında satılan Cettua markasına ait yağ emici mendillerden bahsetmek istiyorum. Aslında mendil diye geçiyor fakat bana sorarsanız mendilden ziyade kâğıt diyebileceğimiz bir ürün. Normalde 4-5 TL fiyata satılıyor indirimde 2 Tl ye bile düşüyor. Ben genelde indirimde mutlaka bir tane alıyorum bu nedenle elimin altında hep bir tane oluyor gün içinde de çantama mutlaka bir tanesini atmış oluyorum. İncecik bir ambalajı var hiç yer kaplamıyor cüzdanız da bile taşıyabilirsiniz.
Ambalaj tasarımı çok sevimli üzerindeki resimler desenler çok şeker ben sevdim yani. İçerisinde 50 adet mendil var. Mendiller dikdörtgen hafif sarımsı ve incecik saman kâğıdı gibiler. Mendiller çok yumuşak tüy gibi incecik. Keten ipliği içeren doğal kâğıt hamurundan imal edilmişler.  Cildinizdeki yağı ve parlamayı almak üzere tasarlanmışlar. Özellikle yağlı cilde sahip olanların ya da benim gibi karmadan yağlıya dönük cildi olanların mutlaka seveceği bir ürün diye düşünüyorum.
Mendili cildinize uyguladığınızda tamamen şeffaf hale gelince işini yapmış oluyor demektir. Cildinizdeki yapı makyajınıza çok da zarar vermeden kolayca almanızı sağlıyor. Makyajı hiç etkilemez diyemeyeceğim ama kibar kibar yüzünüze değdirerek kullanırsanız gerçekten bozmadan halledebiliyorsunuz. Ama uzun süreli yağlılıktan kurtulur bir etki beklemeyin sadece o anda cildinizdeki yağı alıyor kalıcı bir durum yaratmıyor.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder