24 Temmuz 2018 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #212 : HM COLOR TO GO KALEM FAR


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size HM in kozmetik bölümünden bir önceki yazımda bahsettiğim Rimmel in kalem farlarına benzettiğim için aldığım bir kalem fardan bahsetmek istiyorum. Ama öncelikle söyleyeyim ki kalemler şekil olarak birbirine çok benziyor olmasına rağmen aslında sürdüğünüzde hiç benzer olmadıklarını görüyorsunuz. Ama yine de bu rengi aldığıma memnunun çünkü çok sevdim. Yalnız sorun şu ki farın aslında bir adı var ama maalesef silinmiş sadece en sonunda peach yazıyor ama tam ismini anlayamıyorum. İsmini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.
Kalem farın tasarımı tombul bir kalem şeklinde oldukça sade bir tasarımı var. Asansörlü değil kalemtıraşla açılacak kalemlerden. Color To Go serisinden bir far ve bildiğim kadarıyla da 16-17 çeşidi var. Yapısı gayet yumuşak kremsi ve çok kolay dağılıyor. Sabitlenmesi ve kalıcılığı da gayet iyi. Gün içerisinde dağılma bulaşma yapmadı. Ayrıca pigmentasyonu beklentimin gayet üzerinde oldu.
Fiyatı 12-15 arası değişen fiyatlarda oluyor genelde. İndirimde rastlarsanız mutlaka bir tane almanızı öneririm rengi kendinden simler içeren güzel bir altın tonu. Ben çok severek hem tek olarak hem de diğer renklerle birlikte kullanıyorum. Mutlaka başka renklerini de alıcağım bir ürün.

 

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder