22 Temmuz 2018 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #211 : RIMMEL SCANDAL EYES GÖS KALEMİ NO : 002 BULLETPROOF BEIGE


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size yine çok severek ve birkaç şekilde birden kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün Rimmel London markasının Scandal Eyes serisinden bir kalem far. Farın ya da göz kaleminin (nasıl isterseniz o şekilde alabilirsiniz) numarası 002 ve adı da Bulletproof Beige. Tombik bir kalem şeklinde tasarlanmış oldukça şeker bir ambalajı var ve asansörlü değil açmalı kalemlerden. Biraz tombul olduğu için ona uygun kalemtıraş almanızı gerektiriyor bunu önceden belirteyim.
Farımız oldukça uygun fiyatlı aslından 12-14 TL gibi fiyatlara satılıyor genelde ama ben indirimde daha da uygun fiyata 6 TL ye aldım. Ben bu farı hem aydınlatıcı olarak hem göz kapağımda baz olarak hem de sadece far olarak kullanıyorum. Yapısı çok yumuşak çok kolay sürülüyor güzel dağılıyor üzerine başka far uyguladığınızda da çok güzel birleşiyor. Fırçayla çok güzel dağılıyor ve çizgilere dolma durumu da oldukça az. Kalıcılığı gayet iyi gün içerisinde dağılma yapmadı.
Gayet güzel şampanya şeftali tonlarında bir far. Yapısı simli değil ama kendinden parlak sedefli diyebilirim. Ayrıca suya dayanıklı olması da gayet iyi oluyor. Çok kremsi ama çabuk sabitlenen bir yapısı var. Hem rengini hem de yapısını gerçekten beğeniyorum.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder