20 Temmuz 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #210 : RIVAL DE YOUNG GÖZ KALEMİ NO : 03 HEAD OVER STEEL


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size Rossman mağazalarında satılan Rıval De Young markasına ait bir göz kalemindan bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim kalem Happy Metal serisinden 03 numaralı Heas Over Stel isimli göz kalemi. Adından da anlaşılacağı üzere bu serideki göz kalemleri metalik tonlardan oluşuyor. Ve bendeki de yine adı üzerinde çelik yani gri renkte bir kalem.

Oldukça yumuşak yapıdaki kalemin ambalajı da yine seriye uygun olarak metalik etkili tasarlanmış. Parlak metal bir kapağı ve metalik renkli yazıları var üzerinde. Dediğim gibi yapısı çok yumuşak bu nedenle sürmesi çok kolay göz kapağında hemen yayılıyor. Ama bu durum çok çabuk ucunun aşınmasına ve kalemin çabuk bitmesin neden oluyor. Kalıcılığı gayet iyi ama çok gölgeli makyaja ek uygun değil gibi çünkü çabuk dağılmasına rağmen biraz bulaşır bir yapısı var.

Ne çok koyu ne çok açık olmayan gri tonu benim çok hoşuma gidiyor yapısı mat değil ama simli ve ışıltılı da değil kendinden canlı bir renk. Göz kapağında çok hoş durduğunu düşünüyorum. Bu seriden başka kullandığınız varsa bana söylerseniz onları da denemek isterim.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder