18 Temmuz 2018 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #209 : DEBORAH GÖZ KALEMİ NO : 267


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Deborah markasından bir göz kaleminden bahsetmek istiyorum. Aslında bu markanın ürünlerinin methini çok duymama rağmen nedense fiyatları bana pahalı geldiğinden elimde çok fazla ürünü yok. Mesela göz kalemleri genelde 25-30 TL arası oluyor. Ben baya indirimli bir zamanda 5-6 TL gibi bir fiyata almıştım. Özellikle fiyatı yüksek bulduğunuz ürünlei indirimlerde tercih etmenizi öneririm bu şekilde daha farklı çeşitler deneyebilirsiniz. İndirimlerde arkadaşlarım genelde çok kullandıkları ürünleri stoklamak için hareket ediyor ama ben almadıklarımı almayı daha mantıklı buluyorum.


Kalem asansötlü değil normal açılarak kullanılan kalemlerden. Ben hala asansötlü kalemleri ve rujları hala çok sevmiyorum. O nedenle her zaman elim bunlara gidiyor. Numarası 267 ve koyu mavi tonda bir kalem. Ben mavi ve mavinin her tonunu göz makyajımda çok severim eskiden beri. Ayrıca böyle koyu mavi tonları buğulu göz makyajlarına da çok yakıştırıyorum.


Kalemin sürüşü çok yumuşak. Göz kapağımda çok güzel uygulandı biraz sürüp far olarak dağıtmaya da çok uygun. Kalıcılığı gayet iyi üzerinde 24 ore yazıyor bu 24 saat kalıcı anlamında değildir umarım çünkü pek sanmıyorum o kadar kalıcı olduğunu. İlk kullanımda biraz fazlaca sürmek gerekti ama sonraki kullanımlarda çok daha rahat kullandım.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder