14 Temmuz 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #207 : AVON KİSS CASE BUTTERFLY KİSSES


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size Avon firmasından çok pratik tam çantaya atmalık seyahatlerde yanınıza almalık bir üründen bahsedeceğim. Söylediğim ürün kiss case diye isimlendirilmiş olan bir dudak parlatıcısı seti. Çok şık ve sevimli bir ambalajı var. Silindir şeklindeki ambalajın bir tarafı siyah renk diğer taradı ise renklerini de görebileceğiniz şekilde şeffaf olarak tasarlanmış.

Palette 4 adet renk parlatıcı bulunuyor. Parlatıcıların iki tanesi şeffaf ve içerisinde ışıltılar va simler var diğer ikisi ise renkli birisi şeker pembe diğeri ise kırmızı-turuncu renk tonunda ve yine içerisinde ışıltılar var. Yapıları oldukça yumuşak ama tabii belli bir yapışkan his bırakıyorlar. Ayrıca ambalajında üst kapak kısmında minik bir aynası da var. Ama en güzeli yan tarafından açılan minik bir çekmece içerisinde minicik bir fırçası var.

Tabiiki ben en çok ambalaj tasarımına bayıldığım için aldım. Aslında çok fazla parlatıcı kullanan birisi değilim biliyorsunuz. Ama hafif renk veriyor olmaları ve yaz aylarında parlatıcı kullanımının hoş durduğunu düşündüğüm için yanımda taşımayı çok sevdiğim bir ürün oldu.
 
REEC.
 

1 yorum: