10 Temmuz 2018 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #206 : ESSENCE NAİL ART PEN


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size bir süredir denediğim ama aslında pek başarılı olamadığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Aslında çizim kabiliyetim pek yoktur ama tırnak üzerine desen çizilmesini şekil yapılmasını çok seviyorum. Ojeyle ya da aparatlarla yapmayı da bir türlü beceremiyordum. Rossman mağazasında Essence nin ürünlerini incelerken bu tırnak dizaynı kalemini bulunca hemen alıp denemek istedim.


Başka renkleri de varı ama ben beyaz ojelerle yazın güzel olur diye pembe rengini tercih ettim. İçerisinde biraz daha tok kıvamda oje olan uç kısmında da açıklık bulunan kalem formunda bir ürün. Dışarıdan bakınca gerçekten kalem gibi görünüyor.
Kullanmadan önce biraz bastırarak ojenin uca gelmesini sağlamanız gerekiyor. Sonra da gelen oje ile tırnak üzerine istediğiniz deseni çizebiliyor olmanız lazım. Fakat dediğim gibi ben çok başarılı olamadım. Ucuna ojenin gelmesi için çok çok uğraşmam gerekti. Çıkan oje de o kadar az az geliyor ki deseni çizmek için baya üzerinden geçmeniz gerekior o zamanda zaten desen bozuluyor. Maalesef ben kullanmayı başaramadım içinizde deneyip başaran varsa bana da nasıl yaptığını söylerse çok sevinirim.


 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder