7 Temmuz 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #205 : RİMMEL LONDON APOCALİPS NO : 402 ACROSS THE UNİVERSE


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size birkaç yıl öncesinin acayip popüler olan bir ürününden bahsetmek istiyorum. Rimmel London markasının Apocalips rujlarından birinden 402 numaralı Across The Universe isimli olanından bahsedeceğim. Dediğim gibi bir zamanla bu ruj çok popülerdi ve herkes kağış kapış alıyordu ben de o zamanlar 1-2 renk almıştım. Diğerleri ne oldu bilmiyorum ama şuan elimde bir bu kaldı sanırım.
Ruj daha doğrusu likit ruj çok hoş bir ambalaja sahip. Parlatıcı gibi bir fırçası var. Fırçası oldukça güzel tasarlanmış çok rahat sürülüyor. Hatta uç kısmını dudak kalemi sürer gibi hat halinde sürmeye bile izin veriyor. Watsons mağazalarından almıştım yanlış hatırlamıyorsam ve fiyatı da 12-14 TL arası oluyor genelde.
Akışkan bir yapısı var diğer likit rujlar gibi çok yapış yapış değil. Koyu tonlarda daha opak tek defada renk veriyor ama açık tonları birkaç kat istiyor. Dudaklarımda kuruluk yapmadı kalıcılığı da gayet iyi. Dudağımda aşırı bir ağırlık yapmadı gün içinde. Tek kötü tarafı kokusu ben pek sevemedim ben biraz koku takıntılı biriyim. Kullandığım her şeyi önce bir koklarım bunun kokusu da gerçekten kötü kimyasal bir kokusu var. Ama Allahtan çok uzun süre kalmıyor kokusu.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder