2 Temmuz 2018 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #87 : NYC NO : 330 SHİNİNG BALL


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size bahsedeceğim oje NYC yani Newyork Color markasından bir oje. Aslına bakarsanız elimde sanırım bu markadan sadece tek bir renk var.  Nedense çok fazla aldığım bir marka olmamış ama öyle özel bir nedenle almadığım ya da geri durduğum bir marka değil sadece pek denk gelmiyorum sanırım. Elimdeki oje Minute Quick Dry serisinden 330 numaralı Shining Ball isimli oje.
Bu markada seri olayı nasıl bilmiyorum pek ama anladığım kadarıyla bu ojemiz hızlı kurumaya yönelik olarak hazılrnmış bir seriden. Ve evet gerçekten de çok hızlı bir şekilde kuruyor ve çok da güzel sabitleniyor. Ambalaj tasarımı çok şık ve sade oldukça beğendim. Nedense bu taraşım sanki tüm ojeleri gece davetlerde kullanılacak ojelermii gibi bir izlenim verdi bana.

Rengi altın tonlarında oldukça güzel sedefli ve parlak bir renk. Sürüşü oldukça güzel görünüşü simli olmasına rağmen çıkarması çok da zor olmadı. Tırnak üzerinde gayet güzel dağıldı ve kalıcılığı da hiç fena değil ikinci günde de gayet bozulmamış haldeydi. Tek katta tam şişedeki rengi vermedi ama ikinci katta benim çok beğendiğim rengine ulaştı oldukça güzel bir ton.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder