9 Haziran 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #204 : GOLDEN ROSE LUXURY RİCH COLOR LİPGLOSS NO : 03


Merhaba arkadaşlar

 

Bugün yine ambalajına bayılıp aldığım bir üründen bahsetmek istiyorum size. Ben aslında hep söylediğim gibi pek gloss kullanan birisi değilim ama değişik ambalajlı ürünler görünce dayanamıyorum alıyorum. Bu sefer de Golden Rose markasının bu yassı ambalajlı gloslarından bir tanesini aldım. Ürün Luxury Rich Color serisinden bir tanesi ve numarası da 03.


Aslında bu ürün hem gloss hem de likit ruj diye tanımlanabilir çünkü adından da anlayabileceğiniz üzere roldukça güzel renk verecek yapıda hazırlanmış. Bendeki rengi nüde pembe diye tanımlanacak bir renk ama buna rağmen dudakta güzel renk veriyor. 9 ml olan ürünlerin serisinde 15 değişik renk seçeneği var ve fiyatları da 14-15 TL gibi bir fiyatta.

Yassı ince amlalajı özellikle cepte taşırken çok rahat oluyor. Yassı ince ambalajının dışında ayrıca aplikatörü de biraz değişik tasarlanmış. Çift taraflı ve esnek yapıda olan aplikatörle hem ince hem kalın uygulama yapılabiliyor. Hem kalem gibi çerçeve yapmak için hem de içini doldurmak için güzel bir kullanım sağlayabiliyorsunuz. İçerisinde ışıltılar var ve dudakta çok hoş parlak bir görüntü sağlıyor. Genelde yapış yapış olan gloss yapısı bunda orta düzeyde diyebilirim. İlk uygulandığında biraz daha yapışkan olmasına rağmen bir süre sonra bu durum azalıyor.
Kalıcılığı da orta düzeyde benim dudağımda çok rahat 3-4 saat kaldı. Kokusu oldukça şekerli hatta şekerli sakız kokusu gibi diyebilirim. Özellikle rujlarda koku olmasından hoşlanmayanla için pek iyi olmayabilir ama beni rahatsız etmedi. Dudaklarımı kesinlikle kurutmadı ve ağırlık veren bir yapısı da yok.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder