1 Haziran 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #203 : MEDİKOZ DNA BEYAZLATICI MASKE


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size sevgili arkadaşım Lerzan'ın #LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda etkinliğinde bize hediye edilen ürünlerden birinden bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün bir maske ve Medikoz firmasının bir ürünü. Medikoz firması ağırlıklı olarak dermo kozmetik markaların tanıtım, dağıtım, uygulama ve satışını yapan bir firma.

Maskenin adı DNA PDRN beyazlatıcı maske ve cilt lekelerini açma, ince kırışıklıkları ve akne izlerini giderme, cilt tonunu eşitleme hususunda etkili olmayı vaad ediyor. Maskeyi 2 aşamada kullanıyorsunuz. İlk aşamada kâğıt maskeyi temiz cildinize uyguluyorsunuz daha sonra da hyaluronic kremi uygulayıp işlemi tamamlıyorsunuz.
Benim yüzüm küçük olduğundan tüm kâğıt maskelerin olduğu gibi bu maske de bana büyük geldi. Kâğıt maskeyi neredeyse yarım saat beklettim sonra da kremini uyguladım. Maskeyi çıkardıktan sonra cildinizi yıkamıyorsunuz kremi bu şekilde sürüyorsunuz. Ben en az 3-4 saat cildimi emilmeye bıraktım herhangi bir kaşıntı sıkıntı vs yaşatmadı. İlk kullanım sonunda yüzümde bir aydınlanmam bir canlılık hissettim tabiiki cilt lekelerim geçti silindi demek tek kullanım için mümkün değil ama etkili bir ürün olduğu belli. Sürekli kullanımda güzel bir beyazlama elde edeceğimi düşünüyorum.

 

REEC.

1 yorum: