25 Haziran 2018 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #84 : AVON NO : 039 SUDDENLY SUNNY


Merhaba arkadaşlar;

 

Avon ojelerimizden devam ediyoruz. Ama bu seferki ojemiz başka bir seriden 30 saniyede kuruma sağlayan Speed Dry 30 serisinden Suddenly Sunny ojesi numarası da 039 elimdeki. İsminden de anlaşılabileceği gibi sarı renkte bir oje. Tam yazlık ve ışıltılı pırıltılı bir görünüşü var. En azından şişede o şekilde duruyor ben de hem değişik bir renk olsun hem de yazın rengârenk tırnaklar daha güzel oluyor diye aldım.
Ojenin kuruma süresinden şikâyeti olan ya da ojenin yanında ilave bir de kurutucu kullanmak istemeyenler için güzel bir seri olmuş. Gerçekten de çok hızlı bir şekilde kuruyor. Gerçi 30 saniye vakit tutmadım ama sürdükten sonra hemen kurumaya başladığını söyleyebilirim.
Benim oje ile ilgili sevmediğim tek kısım tek katta ve hatta ikinci katta kesinlikle opaklık sağlamaması ve ancak üçüncü ve sonrasındaki katlarla şişedeki rengi yakalıyor olmanız. Yani aslında hızlı kuruma için yanlış bir ton seçmiş olabilirim. Evet, oje hızlı kuruyor ama üç kat sürmek için harcayacağınız vakitle ojeyle beraber kurutucu kullanmanız ya da kurumasını bekleyerek geçireceğiniz süre aynı yere geliyor.
Ben bu seriden mutlaka başka renklerini de deneyip diğerlerinde de böyle bir durum var mı görmek istiyorum. Bana bu seriden önereceğiniz oje varsa yorum bırakırsanız çok sevinirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder