17 Haziran 2018 Pazar

OJE İNCELEMESİ #82 : AVON NO : ROMANCE


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Avon markasından bir ojeden bahsetmek istiyorum. Ojenin numarasından tam emin değilim. Çünkü arkasında sadece romance yazıyordu üzerinde başkaca bir numara yoktu. Ben asında Avon dan pek fazla oje almıyorum çünkü genelde fiyatlarını biraz pahalı buluyorum. Ama değişik renkte koleksiyonumda olmayan ojeler bulduğumda ya da indirmde denk geldiğinde deneme amaçlı aldıklarım oluyor. Bu ojede bu şekilde aldığım bir ojeydi ama oldukça memnun kaldım.
Üzerinde ayrıca bir seri adı yazmadığından klasik seriden olduğunu tahmin ediyorum. Şişesi de hep gördüğümüz klasik şişe formunda. Yassı dikdörtgen cam şişede ve siyah plastik kapakla tasarlanmış ambalajı. Üzerinde de gayet ince siyah yazılarla marka ve diğer bilgileri yazıyor. 10 ml lik ojeler ben fazla büyük olanları zaten sevmediğimden bana gayet yeterli geldi hatta minikl minik botyları olsa daha da severdim.
Rengi şişeden baktığınızda sanki griymiş gibi duruyor ama tırnağına sürdüğünüzde içinde eflatun yansımalar olduğunu görüyorsunuz. Oldukça sedefli yapıda çok hoş kibar bir oje. Günlük kullanıma gayet uygun. Yapısı akışkan tırnakta hemen dağılıyor. Tek katta neredeyse parlatıcı gibi durdu ama ikinci katta eflatunlu grili yansımalı harika bir renk oluyor. Kalıcılığı gayet iyi bütün gün hiç soyulma yapmadı. İnce bir yapısı var tırnağımda topaklanma falan da olmadı o nedenle çok memnun kaldım bu ojeden.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder