11 Haziran 2018 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #80 : CATRİCE NO : 43 MİAMI PINK


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Rossman mağazalarından aldığım Catrice markasından denediğim bir ojeden bahsetmek istiyorum. Ben bu markanın pek çok ürününü kullandım oldukça da sevdiğim bir markadır. Ojelerini de ara ara almaya çalışıyorum özellikle indirimlerde denk geldiğimde çok uygun fiyata denk geliyorlar.
Sanırım bu oje klasik seriden bir oje. Çünkü ambalajı her zaman gördüklerimden silindir geniş bir şişede siyah plastik kapaklı olarak tasarlanmış şişesi. Üzerinde de siyah yazıyla marka ve ojeye ilişkin bilgiler var. Bendeki oje 43 numaralı Miami Pink renkli olanı. Aslında kendinden simli ojeleri çok tercih etmem çıkarması zor olduğu için ama rengi çok hoşuma gitti. Tam bir şeker pembe tonu. İçindeki pırıltılardan de çok güzel parıldıyor.
Ojeyi tek kat sürdüğümde çok açık kalıyor ikinci katta bile tam opaklık sağlamıyor maalesef. Şişedeki rengine bayıldım ama tırnakta o rengi bulmak çok zor oluyor. Ayrıca resimde özellikle düzeltmedim gün içerisinde hemen uçlardan çıkma yaptı. Ben yine de başka renklerini deneyeceğim hatta önerecekleriniz varsa bu markadan yorum bırakırsanız sevinirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder