21 Haziran 2018 Perşembe

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #10 : #ZEHRAYLAYAZAMERHABA ETKİNLİĞİ


Merhaba arkadaşlar

 

Bugün size 27 Mayıs ta katıldığım bir etkinlikten bahsetmek istiyorum. Etkinliğimiz İzmit’te Hayal Atölyesi kafe de sevgili Zehra’nın yani Herşeydenbirtutam’ın etkinliğiydi. Çok sevdiğim arkadaşlarımla ve Zehra’yla tekrar bir araya gelmek benim için çok güzel oldu. Buluştuğumuz kafe çok güzeldi. Ben zaten bu kafeyi çok severim özellikle eski Türk filmlerinden karakterler ve sözler olan duvarları benim favorim.
Etkinlikte hem çok eskiden beri tanıdığım arkadaşlarım hem de yeni tanışacağım arkadaşlarımın da olması beni çok mutlu etti. Etkinlikte bir araya geldiğimiz arkadaşlarımızın da sayfalarının adreslerini ekliyorum onlarında sayfalarına mutlaka uğrayın :

 


Ayrıca etkinlikte iki sponsor firmamızın yetkilileri de bizimleydi; Mineaderm ve Prozinc firmalarından Üzeyir Bey ve Esra Hanım bize hem ürünlerle ilgili bilgi verdiler hem de sorularımızı cevapladılar. Zehra’nın ilk etkinliği olmasına rağmen bu şekilde katılım sağlaması gerçekten çok güzeldi ben firmaların kendi ürünlerini tanıtmalarını sadece ürün göndermelerine kıyasla çok çok daha fazla seviyorum.
Etkinlikten sonra arkadaşlarla hem blogger sorunları hem de kozmetik makyaj ve tabiiiki bayanlara yönelik pek çok konuyla ilgili uzun uzun muhabbet ettin ve bolca resim çektirdik. Havanın kapalı olması bile bizim güzel vakit geçirmemize engel olamadı. Umarım en kısa zamanda hepsiyle tekrar bir araya gelirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder