7 Haziran 2018 Perşembe

ARA ÖĞÜN ÖNERİSİ #21 : SECRET FARM CEVİZLİ ORGANİK BİSKÜVİ


Merhaba arkadaşlar
 
Bugün size yeni keşfettiğim bir markanın ürününden bahsedeceğim. Secret Farm markası diyet yapanlara ya da sağlıklı beslenmeye çalışanlara yönelik olarak oldukça güzel ürünleri olan bir marka. Ben de denemek için birkaç çeşidini aldım bunlardan birisi de cevizli organik bisküvileri. Çok güzel oldukça doğal bir içeriği olduğu hissi veren karton bir ambalajı var. Tasarımı oldukça sade yapılmış ambalajlarının. Karton kutunun içinde plastik ağzı kapalı şekilde 7-8 adet bisküvi bulunuyor.

Bisküvileri oldukça güzel şekillerde kesilmiş kalp ve ying yang işareti gibi olanlarını ben ayrıca çok sevdim. Çok tatlı değiller ama bisküvi tadını alabiliyorsunuz. Sert yapıları çok yumuşak dağılır şekilde değiller. İçerisinde oldukça bol ceviz var taneleri dişe gelecek boyutta yerken bu benim hoşuma gitti.

Ben özellikle Türk kahvemin yanında yiyorum hem sabahları tatlı ihtiyacımı gideriyor hem de şekersiz içmeye çalıştığım kahvemi dengeliyor. Bazen de ayran ya da sütle ara öğün olarak tüketiyorum. Hem doğal içeriği hem görüşünü hem de tadıyla benim beğendiğim bir ürün oldu.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder