28 Mayıs 2018 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #202 : DİANA MONROE LİKİT METALİK RUJ NO :04


 

Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size yine sevgili Lerzan’ın etkinliğinde hediye edilen makyaj malzemelerinden yani Diana Monroe markasının ürünlerinden birinden bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün yeni çıkan bir ürün bu aralar çok popüler olan metalik rujlardan 04 numaralı olanı. Bildiğim kadarıyla bu seride 6 renk var ve içlerinde benimde beğendiğim başka tonlar var mutlaka onları da deneyeceğim. Rujun fiyatı normalde 20 TL ama ben birkaç yerde indirimde 13 TL ye de gördüm.
Bendeki tonu çok harika bir metalik mor tonu. İnce uzun dikdörtgen şeffaf bir ambalajda kapak kısmı siyah renkte tasarlanmış. Çok sade ve güzel bir ambalaj tasarımı var ben sevdim. İçindeki aplikatörü gayet güzel ben fazla geniş olanları sevmiyorum çünkü çok bulaştırıyorum sürerken ama bunu sürerken zorlanmadım. Kalıcılığı gayet iyi çok yağlı ve yapışkan şeyler yemediğiniz sürece bir bozulma falan yapmıyor. Aşırı bir kuruluk yaratmadı ve dudak kusurlarını da çok yansıtmadı eğer çok çizgili bir gününüzdeyseniz dağılmada biraz sıkıntı yaşarsınız yalnız onu söyleyeyim. O nedenle çizgilere dolma istemiyorsanız iyi bir peeling sonrası kullanmanızı öneririm.
En çok kapatıcılığını sevdiğim bu ruju ben far olarak da denedim ve oldukça memnun kaldım. Parlak ve metalik duruşu far olarak da çok güzel oluyor. Size de mutlaka bu şekilde de denemenizi öneririm.

 

REEC.

4 yorum:

  1. yazın ıslak ten makyajı ile metalik rujlar hoş olabilir ama senin renk sanki biraz iddialı :)))))

    YanıtlaSil
  2. Çok iddialı bir renk ve far fikri harika olmus

    YanıtlaSil
  3. metalik ruj hiç benlik değil sanki, renklerini beğenip alıyorum ama far olarak kullanıyorum hep =)

    YanıtlaSil