22 Mayıs 2018 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #199 : DİANA MONROE KAŞ PALETİ NO : 403


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün yine #LERZANKARADANLI23NİSAN4YAŞINDA etkinliğinde bize hediye edilen ürünlerden bir diğerinden bahsetmek istiyorum. Ürünümüz Diana Monroe markasının kaş paleti. Aslında arka arkaya aynı firmanın ürününü incelemek istemezdim ama hem ürünler farklı alanlarda kullanılan ürünler hem de bu ürün firmanın en yeni ürünlerinden hatta bize gönderildiğinde henüz satışa bile sunulmamıştı.
Bu aralar kaşlarıma biraz daha özen göstermeye çalışıyorum. Çok seyrek kaşlarım olmadığı için biraz ihmal ediyorum makyaj yaparken kaşlarımı. Fakat artık kalın kaşları ön plana çıkarmak moda olduğundan seyrek olmasa da daha düzgün kaşlar makyajda daha hoş sonuçlar veriyor. Birkaç kaş kiti deneyimim oldu çok fazla memnun kaldığım ya da beğenip ayırdığım olmadı henüz o nedenle yeni ürünü hemen denemek istedim.

Bu paletin numarası 403 ve içeriğinde 3 çeşit ayrı ürün bulunuyor. Öncelikle ambalajından bahsedersem; dikdörtgen formda tasarlanmış plastik bir ambalajı var ve ürünlerin olduğu bölümler de kare formda yapılmış. Ürünün ve markanın adı şeffaf olan kapakta altın rengi yazılarla yazılmış. Oldukça sade ama güzel bir tasarımı var. Ayrıca içerisinde bir de aplikatör var ama ben bunu pek sevmediğimden kullanmadım.

Hemen hemen tüm kaş paletlerinde olduğu gibi ürünlerden bir tanesi sabitleyici olması açısından krem formda wax diğer ikisi ise toz formda kaş farı. Birinci farımız kahverengi ikincisi ise siyah tonda. Yapıları ve dağılımları oldukça başarılı. Sürmekte herhangi bir sıkıntı yaşamadım çok fazla da tozutma yapmadı.
Ben öncelikle kaş fırçamla kaşlarımı bir güzel tarayıp waxla sabitliyorum sonrada kahverengi olanla güzelce renklendiriyorum. Renk olarak maalesef kızıl tonlarında olduğundan şuan bana uymadı ama kullanımından memnun kaldım. Farları ayrıca normal far olarak da kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca karışma konusunda da bir sıkıntı yaşatmadığından iki farı birbirine karıştırarak kaşınıza uygun tonu da ayarlayabilirsiniz.

 

REEC.

1 yorum: