20 Mayıs 2018 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #198 : KONSANTRE PARFÜM


Merhaba arkadaşlar,

 

Bugün size son birkaç yıldır alışveriş yaptığım bir siteden ve onun ürünlerinden bahsetmek istiyorum. Aslında ben daha önceleri açık parfüm ya da konsantre parfüm gibi terimlere yabancıydım ve hiç de kullanmamıştım. Ama instagramda tesadüfen konsantre parfüm sayfasına denk geldiğimde ismi ilgimi çekti. Esanslara ve kokulara çok meraklı olduğumdan bu ürünün nasıl bir şey olduğu ile ilgili bilgi sayfaya mesaj attım ve firma yetkilileri bana konsantre parfüm hakkında baya bilgi verdi. O zaman beğendiğim kokulardan alıp denemeye başladım ve şimdiye kadar da baya memnun kalarak kullandığımı söylemeliyim.
Ben size bu yazımda benim alıp kullandığım ürünleri parfümleri değil daha çok konsantre parfümün genelde nasıl olduğunu anlatmak istiyorum çünkü önemli olan istediğiniz parfümün bu halini bulabilecek olmanız bence. Çünkü zaten herkesin parfüm zevki farklı ve herkes farklı parfümler deniyor. Konsantre parfüm alarak dünyaca ünlü pek çok parfümü deneme şansınız oluyor. Benim merak ettiğim ama buralarda pek bulamadığım ya da bulsam bile bütçemin çok üzerinde fiyatları olan parfümleri bu siteden almak mümkün oluyor.

Bu şekilde alışveriş yapmak benim için iki konuda iyi oluyor; birincisi hem fiyatından dolayı çok fazla alamadığım ürünlere ulaşabiliyorum ikini olarak da merak edip denemek istediğim ürünleri böylelikle çeşit çeşit deneyebiliyorum. Sitede parfümlerin minik şilelerde satılan halleri de var işte özellikle bu deneme kısmında ben onlardan faydalanıyorum. Testerlarıda var pek çok parfümün diyebilirsiniz ama minik testerlerden benim tenimdeki etkisini istediğim gibi anlayamadığımı düşünüyorum ben. İlk etapta deneme boyu ile kullanıp memnun kaldığım çok parfümü uzun süreli kullanımda sevmediğim oldu o nedenle ben buradan alıp denemeyi daha çok seviyorum.Siteden alışveriş yapma konusunda güvenerek hareket edebileceğinizi düşünüyorum çünkü bugüne kadar ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. Paketleme ve ambalajlama kısmında da gayet başarılılar hiç kırılan şişem olmadı şimdiye kadar. Her parfümün 5-10-15 gr lık roll on boyutları ve 50 ml lik sprey boyutu var. Ben rollon lu olanlarını çok seviyorum hep çantamda bir tane oluyor genelde.

Konsantre parfümle ilgili sevdiğim bir nokta ise içeriğinde alkol bulunmaması sadece parfümün saf halinden oluşması oldu. Bu saf hali ve konsantre olması acayip kalıcı olmasını ve ayrıca da kullandığınız ürünün uzun süre kullanılmasını sağlıyor. Çünkü çok fazla sıkmadan da aynı kokuyu alabiliyorsunuz oldukça bereketli yani. Ben ilk önce bildiğim kokulardan alıp gerçekten birebir benzeyip benzemediğini denemiştim ve gerçekten de aynısı olduğunu gördüm şimdi bilmediğim denemek istediğim kokuları da alıyorum.Ben rollon olan çeşidini daha başarılı buluyorum neden bilmem daha yoğun koku veriyor gibi geliyor bana. Benim tenimde koku çok fazla kalmaz aslında ama rollon kullandığımda ertesi gün bile kokuyu bileklerimde hissediyorum. Sitede 400 çeşit parfüm var belki de daha fazla reklamını gördüğüm adını duyduğum her parfümü burda bulabiliyorum bu da çok hoşuma gidiyor. Size de minik boylarından 2-3 çeşit alıp hem kalıcılığını hem de kokularını denemenizi öneririm.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder