18 Mayıs 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #197 : DİANA MONROE AYDINLATICI NO : 04


Merhaba arkadaşlar,

 

Bugün size sevgili arkadaşım Lerzan’ın #LERZANKARADANLI23NİSAN4YAŞINDA etkinliğimizde bize sponsor olan Diana Monroe markasından denediğim bir aydınlatıcıdan bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim aydınlatıcı 04 numaralı olanı.


Aydınlatıcının öncelikle ambalajından bahsedeyim; yuvarlak tasarlanmış kutunun üst kapağı şeffaf olduğundan içindeki ürünü rahatça görebiliyorsunuz. Kapak kısmında altın rengi yazı ve desenlerle süslenmiş oldukça hoş bir tasarım yapılmış. Tasarımını çok beğenmeme rağmen sağlamlığını maalesef beğenemedim. Oldukça basit malzemeden yapılmış çantada taşırken her an kapak ayrılıp bulaşma riski taşıyor bence. Hatta benimki birkaç kullanımda menteşe kısmından deforme oldu o nedenle makyaj çantama atmıyorum kesinlikle.

Aydınlatıcının çok hoş hafif bir kokusu var. Çiçeksi diye tanımlayabileceğim kokusunu çok sevdim tabii yüzünüze sürdüğünüzde kalıcı olarak kalmıyor am kullanırken hoş bir koku geliyor burnunuza. Benim kullandığım ton bakır alt tonlu diye tanımlayabileceğim bir renge sahip. Güneş ışıkları yüzünüze yansımız gibi bir sonuç veriyor.

Ürünün günlük hayat için uygun olduğunu düşünüyorum. Renk itibariyle daha gece makyajı içinmiş gibi gelse de parlaklığının çok yoğun olmaması. Kalıcılığının orta ayarda olması nedeniyle günlük de rahat kullanabiliyorum. Çok fazla tozutma yapmaması hoşuma gitti.

Bu arada ambalajın iç kısmında bir ayna ve fırça bulunuyor olması pratiklik kazandırıyor ama dediğim gibi ben yanımda taşımak için amlabajını çok sağlıklı bulmadığımdan genelde kendi aynem ve fırçamla kullandım. Ambalajını biraz daha sağlam hale getirebilirlerse bu aynalı ve fırçalı haliyle tam çantaya at çık bir ürün olabilir.

 

REEC.

1 yorum: