15 Mayıs 2018 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #196 : EYEKO ME & MY SHADOW KALEM FAR NO : BRONZE


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size bir süredir göz makyajımda sıkça kullandığım bir üründen Eyeko markasına ait bir kalem fardan bahsetmek istiyorum. Bu markayı uzun süredir duyuyordum ama ilk defa bu markadan bir ürün deneme şansım oldu.

Kalemimiz suya dayanıklı formülle hazırlanmış ve dumanlı göz makyajı yapmak üzere tasarlanmış bir ürün. Çift taraflı olan ürünün bir tarafında farı diğer tarafında da bu farı dağıtmak için kullanacağınız fırçası bulunuyor. Asansörlü olan kalem oldukça pratik. Bendeki rengi Bronz olanı ama bundan hariç ayrıca; Charcoal, Chocolate, Taupe, Topaz, Quartz renkleri de var.
Ben yapısından ve kullanımından çok memnun kaldım. Renk tonu çok hoş ve baz kullanmamama rağmen göz kapağımda birikme yapmadı. Benim göz kapaklarım yağlı olduğu için bu sorunla çok sık karşılaşırım o nedenle benim için önemli. Kalem güney kore üretimi ve içindeki ürün miktarı 1,4 gr bence oldukça yeterli çünkü pigmenti çok iyi çokça kullanmanız gerekmiyor.İnternetten aldığım bilgiye göre paraben içermiyor ve kalıcılığı da gayet iyi. Ayrıca suya dayanıklı olduğu için de akma ya da bulaşma kesinlikle yapmadı. Ben gün içerisinde tazeleme ihtiyacı hissetmedim herhangi bir bozulma yapmadı. Fiyatı 45-50 TL arası değişen tutarlarda bulunuyor. Turuncu Kasa’ da güzel indirimlerde daha da uyguna alabiliyorsunuz.
 
REEC.

1 yorum: