13 Mayıs 2018 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #195 : HM TEKLİ FAR NO : PAPAYA İCE


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size HM indirimlerinden birinden tesadüfen aldığım ve çok memnun kaldığım bir fardan bahsetmek istiyorum. Her zaman tekli farları pek sevmem diyorum ama hep de beğendiğim renkler tekli farlarda çıkıyor.
Bahsettiğim far Papaya Ice isimli olanı. Ambalajı klasik HM farı ambalajı; yuvarlak formda kapak kısmı altın rengi alt kısmı ise krem tasarlanmış. Kapak kısmının ortası şeffaf böylece içindeki rengi rahatça görebiliyorsunuz.

Kalıcılığı çok yüksek değil ve maalesef tozutuyor ama ben rengini çok seviyorum. Bazla kullandığınızda daha da harika olan içerisinde bakır tonlarında ışıltılarda barındıran krem rengi diye tanımlayabilirim. Ben genelde bütün kaşıma uygulayarak hem harika bir baz oluşturuyorum bu renkle hem de harika bir göz kapağımdaki rengi eşitlemiş oluyorum.
Ayrıca çok da güzel aydınlatıcı oluyor. Elmacık kemiklerimin üzerine kullandığımda mutlaka herkes çok beğeniyor. Sürümü çok kolay ciltte hemen yayılıyor karıştırma konusunda da hiç sıkıntı çıkarmadı. Açıkçası ben bu rengi bitiremem ama biterse de yenisini gider alırım mutlaka.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder