11 Mayıs 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #194 : FLORMAR RED VİOLET TEKLİ FAR NO : N108


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Flormar markasından denediğim bir tekli fardan bahsetmek istiyorum. Far firmanın neon farlar serisinden N108 numaralı Red Violet rengi. Bu seriden daha öncede bir renk denemiş ve yazısını yazmıştım. Bu mor farımızda aynı seriden elimde olan ikinci far. İlkinde olduğu gibi bu renk te çok canlı ve çok parlak bir renk.
Ambalajı yuvarlak siyah renkte tasarlanmış, kapak kısmı yarı şeffaf böylece içindeki rengi görebiliyorsunuz. 3 Gramlık bir ürün ve renk itibariyle sürekli kullanamayacağınız için evladiyelik diyebilirim bu nedenle.

Rengi tam bir mor ve çok güzel bir ton. Pigmentasyonu çok iyi elinizi değdiğiniz anda hemen rengini size veriyor. Kalıcılığıyla ilgili sorun yaşamadım ama biraz tozutuyor. Ben fırçayla uyguladım ve kullanırken baz sürmedim fakat bazla deneyen arkadaşlardan çok daha canlı renk elde ettikleri bilgisini aldım.
Özellikle özel günlerde renkli makyajlar yapmayı severim bu zamanlar için koleksiyonumda bu tarz güzel renkler olması çok hoşuma gidiyor. Eğer sizde benim gibiyseniz indirimlerde 3 TL gibi bir fiyata inen bu farı mutlaka deneyin derim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder