9 Mayıs 2018 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #193 : HC CARE AGE DEFENSE KREMMerhaba arkadaşlar;


 


Bugün size HC CARE markasından denediğim bir kremden bahsetmek istiyorum. Ben bu firmanın daha önce saç bakım ürünlerini denemiştim çok da memnun kalmıştım. Ama cilt bakım ürünlerini ilk defa deniyorum. Deneyen arkadaşlarımla da konuştuğumda bu konuda da güzel ürünleri olduğunu öğrendim.

 


Denediğim ürünün adı Age Defense ve adından da anlaşılacağı üzere yaşlanma karşıtı bir krem. Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiş. Yaşlanma karşıtı denince hemen aklımıza kırışıklık geliyor ama internetten aldığım bilgiye göre bu krem sadece kırışıklık için değil bilinen genel tüm yaşlanma belirtilerine müdahale etmek için geliştirilmiş. Cildin parlaklığını ve sıkılığını artırmayı da vaad ediyor aynı zamanda.


 


Kırışıklık sorunum çok fazla yok ama yaşım itibariyle önleyici ürünleri mümkün olmaya çalışıyorum. Kırışıklarımı giderdi gibi bir tespit yapamam ama cildimi gayet güzel canlandırdığını belirebilirim. Kremi kullandığım süre içerisinde bir parlaklık canlılık kesinlikle verdi.


 

Kremin ambalajı ayrıca çok hoşuma gitti; şeffaf kapağın altında kavanozlardaki sistemin aksine pompalı bir sistem yapmışlar böylelikle hem daha hijyenik bir kullanım sağlıyor hem de daha pratik. Her bastığınızda çok uygun miktarda ürün geliyor ve ciltte de hemen emiliyor. Kremin dokusu ve yoğunluğu da tam benim istediğim gibi ne çok kalın ne ince cilde çok rahat yayılıyor.


 


 


REEC.


 


 


 

1 yorum: