5 Mayıs 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #192 : LAVERA DUDAK PARLATICISI NO : 11 SOFT MAUVE


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size Rossman mağazasından aldığım Lavera markasına ait bir dudak parlatıcısından bahsetmek istiyorum. Parlatıcının numarası 11 ve adı da soft mauve. Rossman da satılan ürünleri ben nedense çok seviyorum fakat bulunduğum yerde mağazası yok o nedenle İstanbul’a her gittiğimde değişik ürünlerden almaya çalışıyorum. Bu parlatıcıyı da böyle bir alışverişte denemek için almıştım aslında çok fazla parlatıcı kullanan birisi değilim.
Ambalajı oldukça sade tasarlanmış olan parlatıcı 6,5 ml lik bir ürün içeriyor. Ambalajın alt kısmı şeffaf böylece ürünün rengini görebiliyorsunuz kapak kısmı ise siyah plastikten tasarlanmış üzerindeki yazılarda yine buna uyumlu şekilde siyah renkte yazılmış.

Oldukça parlak ve ıslak bitişli bir yapısı var. Tüm parlatıcılarda olduğu gibi bir miktar yapışma yaptı ama açıkçası beklediğimden fazla değildi. İçeriğinde organik çiçek tereyağı var diye yazıyor internetten baktığım kadarıyla bu içeriği ilk defa görüyorum ama pürüzsüz yapısını bu sağlıyormuş. Gerçekten de sürdüğümde güzel bir sonuç verdi güzel dağıldı dudağımda.
Ayrıca içeriğinde herhangi bir sentetik madde olmadığını belirtmişler bu da benim çok hoşuma gitti doğrusu. Rengi hafif gülkurusu tonlarında dudağınıza göre pembeye çalan bir tonu var günlük kullanım için çok uygun bence. Çok fazla makyaj yapmadığınız günlerde hem parlak hem de hafif renkli dudaklar oluşturmak için gayet güzel.

 

 REEC.

1 yorum: