16 Mayıs 2018 Çarşamba

ARA ÖĞÜN ÖNERİSİ #20 : ACTİVİA KIRMIZI BİBERLİ KITIR


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size aslında ara öğün olarak değil mide ameliyatı olduğumdan beri öğle öğünü olarak tükettiğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün Activia markasının yeni çıkan iki çeşidinden biri olan kırmızıbiberli kıtırlı yoğurdu. Dediğim gibi Acitivia yeni iki çeşit çıkardı kıtırlı yoğurtlar bunlar; biri kırmızıbiberli kıtırlı diğeri de mevsim yeşillikli kıtırlı olanı. Ben iki çeşidini de denedim ama damak tadıma bu daha uygun geldi.
Ürün klasik plastik ambalajda ve aslında içeriğinde bildiğimiz klasik sade activia yoğurdu olan bir kase ile kapak kısmındaki minik kıtırlardan oluşuyor. Sade activia yoğurdu olan kısım yani kasedeki bölüm 140 gr ve 10 gr da kapakta kıtırlar var. Ayrıca dışarıda kolayca yemenizi sağlayan minik plastik bir kaşığı da kapak kısmında bulabilirsiniz.

Yoğurdumuz toplamda 128 Kcal değerde internetten aldığım bilgiye göre ve bence bir öğün için gayet iyi. Dediğim gibi ben bunu öğle yemeği olarak tüketiyorum genelde ama çok aç olduğumda kıtırları baya az gelirse içine kendi diyet bisküvilerimden ya da galetalarımdan da eklediğim oluyor. Şimdilik oldukça memnunum kıtırların tadını ve ağzımda çıtır çıtır olmalarını çok sevdim sizede denemenizi öneririm. Dışarıda sağlıklı yiyecek bulamadığınız zamanlar içinde oldukça güzel bir alternatif oluyor.

 

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder