21 Nisan 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #191 : UBER KOZMETİK DUDAK KREMİ


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size sevgili arkadaşım Lerzan’ın etkinliğinde tanıştığım bir markadan ve o markadan kullandığım dudak kreminden bahsetmek istiyorum. Lerzacım artık geleneksel olarak her 29 Ekimde bize güzel etkinlikler hazırlıyor en sonuncusuna beni de davet etti sağ olsun ve orada bize hediye gönderen firmalardan birisi de Uber Kozmetik firmasıydı. Firma bize ürün çeşitlerinden birkaç parça göndermiş benimde ilk ilgimi çeken dudak kremi olduğu onu kullanmaya başladım.

Öncelikle firmayla ilgili internetten bulduğum birkaç bilgiyi sizinle paylaşayım. Saç, cilt bakımı ve makyaj ürünlerini bünyesinde barındıran Uber Kozmetik 2009 yılında İstanbul'da kurulmuş olup 2010 yılı başında üretim tesisini Konya'ya taşıyarak hem üretim alanını genişletip hem de üretimde çeşitliliğe giderek tüketicinin tercihlerine hitap etmeye devam etmiştir. Dünyanın birçok ülkesine satış yaptığı gibi ülkemizde de farklı firmalar için fason üretim yapmaktadır. Aynı zamanda üretimleri Suriye ve Mısır'da ki fabrikalarında da sürmektedir.
Firmanın ürünlerinin en dikkat çeken özelliği sanırım ambalajları çok renkli çok sevimli ambalajları var. Dudak kreminin ambalaj tasarımı ise diğerlerine gör daha sadece. Kırmızı bir kapağı olan beyaz plastik minik bir kavanoz gibi tasarlanmış. Yapısı incecik ve anında yumuşatıyor. Yapısı daha çok vazelin gibi kokusu da gayet hoş. Ağızda herhangi bir tat da bırakmıyor. Ürünün ambalajı birbirine yapışık ikiz kutular halinde geliyor birinde krem var diğerinde de minik sürpriz bir hediye çıkıyor.

 

Dudak kreminde tek sevmediğim nokta elle kavanoz içinden almanız gerekmesi ve bu sırada da tırnağımın içine doluyor olması. Sürekli fırça taşımak pek mümkün olmadığından pek steril bir kullanım olmuyor gibi geliyor bana. Belki bombeli hale getirip aynı ambalajla tasarım değişikliğine giderler.

 

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder