17 Nisan 2018 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #190 : FLORMAR NEON FAR NO : N104 REAL FUSCHİA


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size bana göre çok değişik renk olarak aslında bana oldukça uzak gibi görünen ama kullandıkça çok sevdiğim bir fardan bahsetmek istiyorum. Bahsettiğim far Flormar markasının neon serisinden N104 numaralı Real Fuchsia isimli tekli farı.
Öncelikle söylemeliyim ki rengi fotoğrafta göründüğünden daha canlı ve pigmentasyonu da gayet yüksek. Farı kullanırken etrafa çok dağılıyor ama sürüldüğü yerden de kolay çıkmıyor. Neon serisinden diğer renklere de baktım ama içlerinde en canlısı bu olmasına rağmen en çok beğendiğimde bu oldu. Benim bildiğim kadarıyla bu seride 8 renk var hepsinin tonları da gayet güzel.

Ben bu farı indirimde 3 TL ye almıştım kalıcılığı ve pigmentastonu düşünülürse çok ama çok karlı bir alışveriş oldu bence. Değişik renkler arıyorum ama bütçem kısıtlı diyorsanız bence bu farlar tam size göre. Ayrıca gramajı da gayet bol olduğundan uzun süre kullanabilirsiniz. Far çok kolay dağılıyor ve birkaç kat kullanıma da gayet uygun. Üst üste kullandığınızda çok daha yoğun tonlar elde edebiliyorsunuz.
Ben hem fırçayl hem de elimde kullandım herhangi bir sorun yaşamadım. Ama alırken dikkat fırçaya baya fazlaca ürün geliyor. Pigmentasyonu yüksek olduğundan bazla çok fazla kullanmadım ama baz kullandığınızda kalıcılığı daha da artıyor.

 

REEC.

1 yorum: