9 Nisan 2018 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #188 : PASTEL KİSSES LİP BALM NO :40


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün size yine görünüşüne bayılarak aldığım bir dudak balmından bahsetmek istiyorum. Pastel markasının çıkardığı Kisse Lip Balm ürününü bir süredir severek kullanıyorum. Başka markada bu şekilde olan ürün görmemiştim çok hoşuma gitti. Tasarımı gerçekten çok güzel ama aynı şekilde yumuşatıcı etkisi ve kokusu da gerçekten iyi.
Ben her değişik gördüğüm ürünü mutlaka denerim ama maalesef sadece tasarımlarından memnun kalır pek yararlı bulamam öyle süs olarak kalırlar. Fakat Pastel in bu ürünü gerçekten yapı olarak kullanım olarak da işe yarayan bir ürün.
Birkaç çeşidi var geneli meyveli falan bendeki de narlı olanı kokusu harika ben çok sevdim. Alt kısmı yani kremin bulunduğu bölüm şeffaf rengini görebiliyorsunuz. Üst kısım siyah renkte tasarlanmış ve üstünde gizli minik bir fırçası var. İçeriğinde shea yağı varmış dudakları yumuşacık yapan da bu yağmış internetten edindiğim bilgiye göre. Ben genelde elle sürülecek gibi olanları pek tercih etmem kullanımı zor oluyor ve bana temiz gelmiyor. Ama kapak kısmındaki fırçası bu sorunu ortadan kaldırıyor.
Renk verme durumu çok fazla değil çok hafif renk veriyor. Dudakta ışıltılı şeker bir renk oluşturuyor. Bendeki narlı olanı içlerinde en çok renk vereniymiş bloglarda okuduğuma göre. Hafif parlatıcılı pembiş bir renk elde ettim ben çok da hoşuma gitti. Fiyatı da gayet uygun 10 TL gibi olduğundan denemenizi tavsiye ederim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder