6 Nisan 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #187 : GABRİNİ MATTE LIPGLOSS NO :10


Merhaba arkadaşlar;

 

 

 

Bloğumun bugünkü konuğu Gabrini Matte Lipglosslardan 10 numaralı olan rengi. Gabrini Likit Mat Rujların ambalajları sade, şeffaf  6 mllik bir tüp olarak tasarlanmış. Siyah mat kapağı zarif bir görünüm katsa da ambalajın üzerindeki yazılar hemen siliniyor. Ayrıca ambalajın üzerinde rujların numaralarını belirten bir detay da yok. Sonradan yapıştırılan etiketlerden var ki oda hoş bir görüntü katmıyor ve çok çabuk çıkıyor yani ruju bir süre kullandıktan sonra yok olup gidiyor. Uzun fırçasının ucunda açılı, geniş bir sünger aplikatörü var. Uygulama esnasında açılı kısmı ile zor bölgelere rahatlıkla uygulama yapabiliyorsunuz.
Rujun yapısı oldukça ince ve akışkan denediğim diğer likit mat rujlardaki gibi kremsi, köpüğümsü değil. İnce formülü ile kolaylıkla uygulanıyor ve hata yapıldığında rahatlıkla düzeltme imkânı veriyor. Hafif formülü dudaklarda ekstra ağırlık, gerginlik yapmıyor. Rengini tek katta veriyor fakat opak bir görünüm elde etmek için iki kat uygulamakta yarar var. Uygulama öncesi dudakları iyi nemlendirmek ve baz uygulamak rujların hem daha opak görünmesini sağlayacak hem de dudakların kurumasına engel olacaktır.

Rujun kalıcılığı ortalama 5-6 saat gibi transfer olmuyor ama yemeklerden sonra tazelemek gerekiyor. Fiyatları oldukça uygun 15-9 TL arası gibi fiyatlara gördüm. Fakat maalesef her yerde bulunamama gibi bir sorun var ben istediğim renkleri bulmak için baya aradım.

 


REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder