29 Nisan 2018 Pazar

OJE İNCELEMESİ #76 : ALİX AVİEN NO : 254


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün yine koleksiyonumun Alix Avien bölümünden bir oje ile beraberim. Nedense bu markanın yeşillerini çok sevmişim elimdeki Alix Avien ojelerinin çoğu yeşil tonlarında denk gelmiş. Bugünki ojemizde bir yeşil tonu tam emin değilim ama limon küfü rengi denen renge benziyor sanırım. Renk tonlarını tarif etmede pek iyi değilim sanırım ama içeriğinde hafif sarılarda berındıran açık tonda bir yeşil rengi.
Ojenin şişesi ve fırçası klasik tarzda tasarlanmış. Rengi oldukça parlak ışıltılı ya da simli değil ama capcanlı bir renk. Ben genelde mevsimine göre diye ojeleri ayırmam ama başkalarının bu yönde tercihleri olduğunu biliyorum. O nedenle yazlık ojelerden diye söyleyebilirim sanırım çünkü parlak bir tonu var.
Sürümü ve kuruması gayet rahat. Gün içerisinde soyulma yapmadı ve çıkarırkende bulaşma falan olmadı. İlk katta daha renkli parlatıcı havasında oluyor ama ikinci katta tam şişedeki rengini veriyor. Kat kat sürmek konusunda da bir sıkıntı yaşamadım üçüncü katı da gayet rahat sirebilirsiniz eğer daha koyu bir ton isterseniz.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder