27 Nisan 2018 Cuma

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #9 : #LERZANKARADANLI23NİSAN4YAŞINDA ETKİNLİĞİ


Merhaba arkadaşlar;
 
Bahar ve yaz ayları ile etkinlikler baya arttı. Ben de sevdiğim arkadaşların etkinliklerine mümkün oldukça katılmaya çalışıyorum. Geçen hafta sonu da sevgili Lerzan’ın artık gelenek haline gelmiş olan 23 Nisan etkinliği vardı. Oldukça maceralı bir yolculuktan sonra bu güzel etkinliğe katılıp çok güzel vakit geçirdim.Benim etkinlik maceram Cuma akşamından başladı. Üç günlük tatil nedeniyle kalabalıklaşan yollar yüzünde 23:00 de gelmesi gereken arabam ancak 00:30 da geldi otogara ve normalde sürdüğünden 3-4 saat daha uzun bir sürede Niğde’ye vardı. Aslında arkadaşlarla sabah terminalde buluşmayı ve beraber kahvaltı yapmayı planlamıştık ama maalesef ben geç gelince aralarına katılamadım.Etkinliğimiz Niğde Henry Jones Kafe de gerçekleşti. Kafeye geldikten sonra yol yorgunluğu atma hazırlanma süslenme ve püslenme faslından sonra sevgili Lerzan’ın güler yüzü ve güzel hazırlıkları ile karşılanarak etkinliğimize başladık.  Etkinlikte ben ve sevgili Lerzanla beraber 12 kişiydik.  Diğer arkadaşlarımın da blog isimlerini aşağıya yazıyorum onlarında bloglarına mutlaka uğrayın derim.

7-Siyah Beyaz Hayat Bu
 
Etkinliğin başında çok güzel iki firmanın tanıtım uzmanları bize sunum yapıp ürünşerini tanıttılar ve sorularımıza cevap verdiler. İlk olarak Lets Color firmasından Ayşe Hanım tek tek tüm ürünleri bize anlattı.
 

İkinci olarak da sevgili Gamze Hanım Revox firmasının yeni ürünlerinden bahsetti ve bizlere hediye olarak getirdikleri ürünlerin tanıtımını yaptı. Her ikisinin de çok sevimli ve samimi kişiler olması nedeniyle hepimiz çok sevdik ve rahatça ürünlerle ilgili tavsiyelerini aldık.Lerzan'cım saolsun aylardır hazırlandığı bu etkinlikte bizleri çok güzel firmalarla ve ürürnlerle buluşturdu. Ben kısaca size katılan firmaların isimlerini aşağıda yazıyorum. Ürünlerini de kullandıkça bloğumda tek tek incelemelerini yapıcam.
 
 
 
REEC.

3 yorum: