25 Nisan 2018 Çarşamba

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #8 : #ADADABAHARAMERHABA ETKİNLİĞİ


Merhaba arkadaşlar;

 

Bugün karşınıza bir etkinlik yazısı ile çıkıyorum. Bu etkinliğin özelliği ise kendi etkinliğim olması. Mart ayının sonunda blogger arkadaşlarımızla beraber bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Sevgili arkadaşım Senem’le beraber etkinliğimizi Adapazarı’nda yapmak istedik. Bu nedenle de etkinliğimizin adı #adadabaharamerhaba olsun istedik.
Öncelikle katılan her arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür etmek isterim beni kırmayıp geldikleri için. İzmit’ten, İstanbul’dan, Bursa’dan hatta Niğde’den arkadaşlarım bize kayılıp harika bir etkinlik olmasını sağladılar. Etkinlik hazırlığı 3 aydan fazla bir süre aldı. Katılacak arkadaşlarımızın belirlenmesi sponsorların seçilmesi ve bağlantı aşamaları gerçekten çok zor ve yorucu bir süreç oldu. Ama tabii etkinlik başladığında ve sevdiğim arkadaşlarımla karşılaşınca bütün yorgunluklar unutuldu.


Etkinlik günü benim için oldukça erken başladı. Sabah saat 04:30 da sevgili arkadaşlarım Lerzan ve Buket’in araçları erken geldiğinden kapıma dayandılarJ)) gerçi ben telefonu açana kadar biraz ağaç etmiş olabilirim kendilerini ama benim bir suçum yok o sırada rüya görüyordum…. Beraber güzel bir kahvaltı ettik muhabbet ettik sonrasında Esra’cığımın da katılımıyla kendimizi süsledik püsledik ve doğru etkinlik mekânımıza gittik.
Etkinliğimiz Kaffa Kafe de gerçekleştir gerek personelinin gerekse ortamının güzelliği hepimizi mest etti doğrusu. Çikolataları başta olmak üzere tüm ikramları çok lezzetliydi. Ben ameliyattan dolayı çok yiyemiyor olsam da tadına baktığım her şeye bayıldım. Ama özellikle kumda pişirilen kahvesinin tadı hala damağımda. Ben kahveye bayılırım biliyorsunuz ama sunumu ve lezzeti kahve sevmeyenleri bile memnun etti doğrusu.

Etkinliğimizde tüm sponsorlarımızın yanısıra sevgili Tercan’da ellerimizi güzel desenleri ile kına yakmak için bizimleydi. Sakarya civarında olup kına sevenler mutlak tanıyordur kendisini. Kınaları güler yüzü ile bizi o kadar mutlu etti ki masasında kuyruk olduk. O da sağ olsun hiçbirimizi kırmadı.
Geldikleri için tüm arkadaşlarıma ve sponsorlarımıza tekrar teşekkür ederim. Benim için harika bir gündü. Blog yazmaya başladığımdan beri çok zorlukla karşılaşsam da sırf bu güzel dostluklar için bunu yaptığıma her defasında mutlu oluyorum. Hepinizle en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere kızlar…

 

REEC.

 

 

 

1 yorum:

  1. telefon kulubesinde sabahın 4.30 unda beklemek kısmı bile güzel bir hatıra olarak kaldı :)

    YanıtlaSil