31 Mart 2018 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #185 : PRS MADYLİFE LİKİT RUJ NO :3


Merhaba arkadaşlar;

 

 

Bugün size kısa süre önce denediğim bir likit rujdan bahsetmek istiyorum. Ben aslında likit rujları pek sevmem ama ara ara denemeye çalışıyorum belki farklı birine denk gelirim diye. Madylife kataloğunda da yeni bir çeşti görünce alıp denemek istedim. Ama anladığım kadarıyla bu ruj aslında Procsin markasına ait bir rujmuş. PRS Mat ruj olarak geçiyor ve bendeki rengi 3 numaralı olan yani Ateşli Kırmızı rengi.


Firmanın internet sitesinden de aldığım bilgilere göre kremsi mat yapıda bir likit ruj bu. Ve içeriğinde E vitamini ve panthanol bulunuyormuş. Benim katalogda gördüğüm kadarıyla 9 adet renk tonu var ve kırmızı tonları baya ayrıntılı. Ayrıca rujlar suya dayanıklı olarak üretilmiş gerçi rujla suya girmedim ama kalıcılığının gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

 

Oldukça hızlı kuruyan bir yapısı var. Dediğim gibi kalıcılığı da hiç fena değil öyle hemen bişi içtiniz diye silinip gitmiyor. Yapısını beğendim yapışkan değil sürmekte ben zorlanıyrourm biraz likit rujlarda çok iyi değilim ama fırçasının şekli baya güzel sürerken baya kolaylık sağlıyor. İlk sürdüğümde ilginç bir kokusu vardı nasıl desem tereyağı gibi kokuyordu ama dudakta sürekli burnunuza gelmiyor sadece ilk açtığınızda o kokuyu alıyorsunuz.


Rengi çok hoş hafif turuncu alt tonlu bir kırmızı. Genelde bende pembe alt tonlu kırmızılar vardı o nedenle değişiklik oldu benim için. Fiyatı çok değişik sitelerde farklı farklıydı o nedenle net bir şey yazamıyorum bu konuda ben aldığımda 20 TL gibiydi ama 12-40 TL arası fiyatlara rastladım. 40 TL olsa almam ama daha uygun fiyatlarda bulursam diğer renklerini de alırım.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder