23 Mart 2018 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #184 : AVON ANEW BEAUTY GÖZ FARI VE BAKIM KİTİ NO : SMOKEY VİOLET


Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size Avon markasından compact bir üründen bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün içeriğinde hem göz farı hem de bazı bulunan minik iki katlı bir set. Benim gibi se ürünleri tamamlayıcı ürünleri bir arada olan çeşitleri sevenler için oldukça güzel bir ürün. Avon Anew serisinden daha önce nemlendirici kullanmıştım ama renkli kozmetik ürünü denememiştim. Katalogda minik şeker seti görünce alıp denemek istedim. 

5 gr lık bu ürün aslında minik görünmesine karşı baya bereketli. Benim bildiğim kadarıyla 4 çeşidi var ve bendeki Smokey Violet olan yani eflatun tonlarında olanı. Diğer renk çeşitleri ise; Shimmering Walnut, Spring Green, Rich Copper şeklinde.
Silindir şeklindeki ambalajı iki katlı bir katında bakım yapan göz bazı diğer katında ise ikili göz farı bulunuyor. Ambalajı altın renginde ve oldukça sade ve şık tasarlanmış. Farlardan biri oldukça açık bir ton kırık beyaz renginde diğeri ise daha koyuca kahve mor arası bir renk. Çok güzel bir göz makyajı çıkarmanıza eterli bence. Bazla kullanıldıklarında renkleri çok daha belirgin oluyor.Bazın bakım yapma özelliğini çok fazla hissettiğimi söyleyemem ama renklendirmeyi çok daha belirgin hale getirdiği kesin. Yapısı oldukça yumuşak ve kolay sürülüyor. Farlar aşırı kalıcı değil ama 3-4 saat çok rahat idare ediyor. Ayrıca kapak kısmında minik de bir aynası var bu da oldukça pratik oluyor.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder