6 Mart 2018 Salı

OJE İNCELEMESİ #71 : CHİNA GLAZE NO : 77053 FOR AUDREY


Merhaba arkadaşlar;

 

China glaze leri bitirmeye kararlıyım ama bu sefer biraz ton değiştirelim. Bugün bahsedeceğim oje 77053 numaralı FOR AUDREY isimli olanı. Daha önceki yazıları okumayanlar için belirteyim bu markanın ojeleri 14 ml lik ambalajlarda oluyor. Boyutu baya büyük olduğundan uzun süre kullanmak gerekiyor ama herkes bozulur demesine rağmen benim ojelerim pek bozulma göstermediler bir tek bu ojenin alt kısmında şişeden de görebileceğiniz gibi bir ayrışma renk bozulması oldu ama sürdüğünüzde ilk gün sürülen renkle aynı sonucu veriyor. Yapısında da bir ağdalaşma ayrışma falan olmadığı için açıkçası ben kullanıyorum.
Bu ojemizin rengi yeşil-mavi tonlarında bir oje. Tek katta baya açık bir ton olduğundan ben çift kat sürüyorum. İkinci kat sürmede herhangi bir sorun yaratmıyor. Sürmesi gayet rahat tırnakta güzel dağılıyor. Silerken de herhangi bir sorun yaratmadı. Uzun süredir bende olmasından mı bilemiyorum ama tek sıkıntısı kuruduktan sonra bile üzerine desen oluşması. Bir yere yaslandığınızda falan ojede izi kalıyor.
Özellikle yazın kullanmayı çok sevdiğim renklerden biri deniz tonlarını ben hep yaza yakıştırırım size de bu yaz denemenizi öneririm.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder